„Na znojną walkę, krwawy bój z wrogami,
Każdego z nas sumienia wezwał głos,(…)”
Dzisiaj, 1 marca 2023 r. o godz. 12 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Finałowa II Edycji Konkursu recytatorskiego twórczości Żołnierzy Wyklętych pt. „Na znojną walkę”, zorganizowanego przez delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie. Wśród nagrodzonych uczniów z województwa warmińsko – mazurskiego nie mogło zabraknąć młodzieży z naszej szkoły. W gronie laureatów znalazły się uczennice: Klara Bogusz z klasy 8d i Zoja Michalska z klasy 8b, które otrzymały zaszczytne WYRÓŻNIENIA. Serdecznie gratulujemy naszym ósmoklasistkom!!!
👏👏👏
Słowa uznania kierujemy również do nauczycielek języka polskiego, które odpowiadały za ich przygotowanie: pani Małgorzaty Siergiej i pani Doroty Szczerbińskiej – Łojko.
Link do relacji z wydarzenia Radio Olsztyn: